Kulatý pamlskovník Pongo modrý

Pamlskovník (kapsa na pamlsky) pro pohodlné nošení pamlsků a odměn pro vašeho psa. Zobrazit podrobnější popis
rouška ve stejném designu
Plastová krabička
pásek (popruh do pasu)
390 Kč
S DPH
Množství
Odešleme do týdne.

<p>Udržujte svůj pamlskovník v čistotě! Abyste toho pohodlně docílili, doporučujeme dokoupit uzavíratelnou plastovou krabičku, kterou snadno vytáhnete, doplníte pamlsky nebo umyjete. </p> <p>Objem krabičky je 150 ml a můžete je pohodlně mýt i v myčce.</p> <p><img src="https://odog.cz/img/cms/obrazky_vybery/22.jpg" alt="krabička" width="230" height="307" /></p> <p>Někdy je pamlskovník tak napěchovaný dobrotami, že se po zavěšení za poutko u kalhot bojíme, že spadnou. Proto si můžete dokoupit pohodlný nastavitelný pásek se zapínáním na přezku a problém je vyřešen! Šířka opasku je 2,5 cm.</p> <p><img src="https://odog.cz/img/cms/obrazky_vybery/29.jpg" alt="popruh do pasu" width="230" height="260" /></p> <p>Pohodlnou a slušivou roušku ze 100% bavlny vám rádi ušijeme ve stejném designu!</p> <p>Chcete ji zakoupit samostatně nebo se o ní dozvědět více? Klikněte <a href="https://odog.cz/doplnky-pro-psy/602-168551-rouska-ze-100-bavlny-s-tlapkami.html#/299-velikost_rousky-damska" target="_blank" class="btn btn-default">zde</a>.</p> <p><a href="https://odog.cz/stranky/22-my-take-sijeme-rousky" target="_blank" class="btn btn-default">Tady </a>se dozvíte něco o tom, jak jsme s našimi rouškami pomáhali.</p> <p><img src="https://odog.cz/img/cms/obrazky_vybery/DSC_2227-1.jpg" alt="rouška" width="250" height="245" /></p>

Už žádné hledání pamlsků po kapsách! Pohodlně si mne připněte k pásku, k bundě nebo za poutko kalhot a budete mít chutné odměny pro vašeho psa stále pohodlně po ruce.

Stahovací pružná šňůrka zabrání vysypání obsahu a nepromokavý materiál nepustí vlhkost dovnitř ani ven. Doporučujeme přikoupit také plastovou uzavíratelnou krabičku. Pamlsky tak nebudete mít přímo v pamlskovníku a to Vám údržbu.

Ještě něco o mne:

 • Jsem velký 12 x 9 cm.
 • Mám důmyslné speciální zavírání, které zabrání vysypání pamlsků, avšak zároveň se do mne dostanete bez potřeby mne neustále otevírat. To uvítáte především při výcviku.
 • Jsem vyroben z nepromokavého materiálu, venkovní část mám pošitou bavlněnou nebo polyesterovou látkou.
 • Mám karabinu na připnutí ke kalhotů nebo pásku.
 • Můžete si ke mne přikoupit krabičku s víčkem nebo jednoduchý nastavitelný pásek.

  Chcete, abych dlouho dělal parádu a dobře sloužil? Tady se dozvíte, jak se o mne starat.

 • oDog
  OD00376,34,38,286

  Katalogový list

  Převládající barva
  modrá (tyrkysová)
  Určeno pro
  pro muže
  Nový produkt