Jak to všechno začalo?

Naše roušky šijeme v naší společné dílně pro e-shopy odog.cz a beyou.cz (oba vlastní jeden majitel) od doby, kdy začalo být jejich nošení povinné.

První várka roušek odešla do šijemerousky.cz, další do domova důchodců a třetí do porodnice Obilní trh v Brně. Nemáme fotky, jak je slavnostně předáváme u vchodu. Poslali jsme je kurýrem a po našich známých, kteří tam pracují a díky tomu víme, že se dostaly tam, kam opravdu měly namířeno.
Spoustu jsme jich také přidali jako dárek k vašim objednávkám.

Proč jsme zařadili roušky do nabídky?
Začali jste se nás ptát, kde si roušky můžete zakoupit.

Proto jsme se rozhodli po měsíci karantény, kdy už většina minimálně jednu roušku doma máte, zařadit je do nabídky. Za cenu 169 Kč. Pokud se vám zdá cena přemrštěná, protože se rouška dá přeci ušít z prostěradla za 15 Kč, nenutíme vás ji u nás kupovat.

Někdo nemá stroj nebo je trochu neumětel, a ani nemá nikoho, kdo by ji pro něj ušil. Nebo má, ale chtěl by prostě hezčí nebo pohodlnější. Může tak objednat u nás.

Vynaložili jsme určitý čas, abychom sehnali krásné látky, vyladili padnoucí střih, zamysleli se nad tím, aby netrhaly uši a dobře se nosily.

 
Proč roušky nemůžou být v prodeji jen za náklady na materiál nebo ZDARMA?
Darovat roušky či prodávat roušky za náklady na materiál si může dovolit někdo, kdo je šije ve svém (většinou) volném čase, ne ve větších nákladech a doma.

My, jako firma, opravdu nemůžeme všem roušky pouze darovat či je prodávat za náklady na materiál.

Tak zaprvé platíme zaměstnance, kteří roušky šijí, kteří zpracují fotky a umístí je na web, kteří vám je zabalí a odešlou. Platíme nájem za místo kde fungujeme, reklamu... Tím, kolik nás vůbec stojí "fungovat" vás nebudeme zatěžovat. Z prodejní ceny odvádíme také DPH 21%.

Kdo chce, pochopí. A pro ty z Vás jme tady my.

Váš Odog