• Nové

Rouška ze 100% bavlny s tlapkami

Slušivá a pohodlná rouška ze 100% bavlny. Zobrazit podrobnější popis
velikost roušky
149 Kč
S DPH
Množství
2 pracovní dny

Tady se dozvíte více o tom, kde všude jsme s našimi rouškami pomáhali.

DOPORUČUJEME - K velké části produktů na e-shopu si můžete přidat roušku, kterou ušijeme ve stejném designu jako třeba obojek, vodítko nebo pamlskovník.

Popis:
Tato dvouvrstvá bavlněná rouška nedokáže zdravé jedince zcela ochránit před nákazou koronaviru, přesto ji má smysl nosit. Zachytí velkou část Vámi vyprodukovaných potencionálně infekčních částic a jejím nošením se tak chráníme navzájem.

Roušky jsou šité z látek 100% bavlny, jsou příjemné a pohodlné. Saténové šňůrky za ušima si můžete zavázat přesně tak, aby perfektně padly každému tvaru obličeje.

Prošití uprostřed nemá vliv na funkčnost, která bývá uváděna 30-80%. Naopak díky padnoucímu střihu a že se rouška přímo nedotýká úst, nedochází k jejímu rychlému zvlhnutí (oproti častějším harmonikovým střihům).

Materiál a údržba:

Dvouvrstvá ručně šitá rouška ze 100% bavlny k opakovanému použití.
Před každým použitím je potřeba roušku vyprat (ideálně odděleně od ostatního prádla), nejlépe na 90°C a poté ještě přežehlit.
Saténové šňůrky by se měly ideálně vytahovat před každým praní. Jestliže roušku budete vyvařovat spolu se šňůrkami, je možné, že budou potřeba časem vyměnit.
Po třech hodinách nošení doporučujeme vyměnit roušku za novou, sterilní.

Pozn.: Roušky jsou nesterilní a bez certifikace. Nejedná se o zdravotnický ochranný prostředek.

oDog
odog_rouska,289
8 ks

Katalogový list

Převládající barva
růžová
Určeno pro
žena, muž
Nový produkt